Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

Hangi Kişisel Bilgileri Ne Amaçla Topluyoruz?
www.tarihcantasi.com web sitesine giriş yapmanızla birlikte tarayıcınıza her websitesinde olduğu gibi bazı küçük dosyalar yüklenir. Bu dosyaların amacı siz websitenize her girdiğinizde bazı sayfaları tekrar tekrar yüklememek yani sayfaların daha hızlı yüklenmesi sayesinde kullanıcı deneyiminin artmasıdır.

Bir diğer amacı ise size ilgi alanınızla ilgili reklamlar göstermektir. Bu sayede sizinle hiç ilgisi olmayan alakasız, rahatsız olabileceğiniz reklamlar gösterilmemektedir.

Yorumlar

Eğer yayınlarımıza yorum yaparken yazı kutusunun altındaki hatırlama seçeneğini işaretlerseniz e-posta adresinizi kayıt altına alırız ve tekrar yorum yapmak istediğinizde bu bilgileri girmeniz gerekmez.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

wwww.tarihcantasi.com verilerinizi hiçbir şekilde kimliğinizle alakalı bir bilgi olmaksızın iş ortağı veya potansiyel iş ortakları ile google analytics raporu olarak paylaşabilir.

Verilerinizi Ne Kadar Süre Tutarız

Bu topluluk verilerini şuanda 2 yıl süresince saklamaktayız. Ayrıca bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızın onaylanmasını beklemek yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Verileriniz Üzerindeki Haklarınız Neler

Bu sitede yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi Nasıl Koruyoruz

wwww.tarihcantasi.com ‘https‘ SSL sertifikalıdır.

Bu konular dışında aklınıza takılan tüm sorularınızı bilgi@tarihcantasi.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Teşekkürler